vizainfo

Литовська віза Шенген

Головна » Візова підтримка » Віза Шенген в Литву

Допомога при оформленні документів

Віза в Литву з нашою допомогою - швидко і недорого. Вибираючи нас в якості помічника, Ви можете самостійно підібрати формат нашої співпраці. Ми беремося за оформлення документів на будь-якому етапі проходження процедури.

Плануючи подорож в Литву, зверніться в нашу компанію. Кваліфікований персонал полегшить процедуру отримання візи, а, в окремих випадках, отримає дозвіл без вашої присутності.

Ми допоможемо вам записатися до візового центру, надати документи його співробітникам. Ми забронюємо для вас залізничні або авіаквитки, готель, що відповідає вашим побажанням, бюджету. Надамо зручний і безпечний маршрут, який допоможе недорого і комфортно дістатися до місця призначення. Звертайтеся. З нами перед вами відкриються всі межі.

Оформлення візи в Литву

Отримання візи в Литву

Литва у наших співвітчизників досі мало асоціюється з закордоном. Ця прибалтійська республіка півстоліття входила до складу Радянського Союзу, і кожен його житель при бажанні міг просто купити квиток в касі і поїхати туди навіть на вихідні. Уже тоді Вільнюс був істинно європейським містом: там панувала ідеальна чистота і цивілізовані звичаї.

Населення країни - це, в основному, етнічні литовці, але багато там і українців, а також представників інших національностей.

Відпустка в Литві - чудове рішення для того, хто любить розмірений темп життя, мріє відпочити від постійної метушні. Тут ви чудово проведете час всією сім'єю. М'який клімат чудово поєднується з ідеально чистими пляжами і багатою архітектурною спадщиною. Вільнюс настільки насичений історичними пам'ятками, що став наймасштабнішою пам'яткою Європи.

Литва вважається бюджетним варіантом європейського відпочинку. Тут високий рівень життя гармонійно поєднується з прийнятними цінами.

Литва, колишня раніше союзна республіка, сьогодні стала повноцінним членом Європейського Союназа. Тому українцям для її відвідування потрібно оформити повноцінну шенгенську візу.

Будь-який робочий візит, відвідування родичів, навчання, бажання провідати друзів потягне за собою необхідність пройти всі складнощі процедури, пов'язаної з оформленням візи. Формально, дозвіл для бажаючих відвідати Литву, має бути видано протягом двох тижнів.

На практиці, збір документів, запис на відвідування візового центру розтягується на місяці. Крім того, співробітники консульства можуть запросити додаткові документи, що підтверджують мету вашої поїздки або знайти неточності в наданому пакеті. Це подовжує процес оформлення візи в Литву, а, найчастіше, приводить до відмови, ставить під загрозу можливість поїздки.

Оформлення візи в Литву: підводні камені

Отримання візи в Литву загрожує численними складнощами. Оформлення будь шенгенської візи - процес непростий, в яку державу Європи ви б не виїжджали. До особистостей шукачів та наданих ними документів пред'являються найсуворіші вимоги, навіть якщо ви запитуєте короткострокову туристичну візу. До речі, не всі знають, що гостьові і ділові візи також відносяться до короткострокових (термін перебування на території європейської держави - не більше 90 днів).

А отримати довгострокову візу або мультивізу взагалі проблематично. У загальноприйнятій практиці такі візи видаються тільки дуже благонадійним громадянам, які вже бували на території Європейського Союзу.

Складнощі починаються вже на етапі збору документів: за деякими необхідними довідками доводиться їздити неодноразово. Труднощі можуть виникнути навіть там, де ви зовсім цього не очікували.

Непросто і заповнити анкету, незважаючи на те, що при проханні про в'їзд в Литву допускається заповнення клопотання і українською мовою. Деякі пункти доведеться все ж заповнити по-англійськи. Після цього анкету потрібно ретельно перевірити і відіслати на електронну адресу посольства. І терпляче чекати відповіді, яка може зовсім не прийти.