vizainfo

Страхування

Головна » Страхування

Страховка для подорожей за кордон

У подорожі завжди щось може піти не за планом. Коли ви в іншій країні, вас може врятувати медична страхівка, але є купа нюансів, які потрібно врахувати, щоб отримати безкоштовне лікування або госпіталізацію.

Із страхуванням для подорожей Ви захищені від непередбачених ситуацій в поїздці. Ми допоможемо оформити туристичну страховку, допоможемо організувати термінову стоматологічну допомогу та юридичну допомогу, компенсуємо Ваші витрати в разі втрати багажу, а також Ви можете використовувати поліс для подачі документів для оформлення шенгенської та інших видів віз в консульство якої країни.

Страховка для подорожей за кордон

Туристична страховка

Вирушаючи у відпустку в інше місто або країну, всі сподіваються на яскраві враження, цікаві зустрічі і позитивні емоції. Але в дорозі туриста можуть підстерігати і неприємності, уникнути виникнення яких не завжди можливо навіть при самій ретельній підготовці до подорожі. Мінімізувати ризики, з якими пов'язані далекі поїздки, дозволяє туристичне страхування.

Страховка для туристів дозволяє захистити себе від втрати часу, нервів і грошей в чужій країні в разі отримання травми або хвороби, втрати багажу або документів, а також в інших ситуаціях, коли вам буде потрібна допомога. Туристична страховка дасть вам можливість відчувати себе впевнено в будь-якій подорожі, а також стане в нагоді для отримання візи. Ви зможете укласти договір страхування туристів, що виїжджають за кордон всього за кілька хвилин з доставкою поліса на e-mail.

Якщо мандрівник врахує всі рекомендації, він всебічно захистить свої фінансові інтереси. Вказуючи достовірні відомості, він буде відчувати себе захищеним навіть при настанні ризиків, передбачених договором.

Що покриває страховий поліс

 • медичні витрати (стаціонарне та амбулаторне лікування, ліки, видані за рецептом лікаря);
 • транспортування хворого (в госпіталь на кареті швидкої допомоги або іншим транспортом, а в найважчих випадках - переліт на літаку, щоб іноземець міг отримати кваліфіковану медичну допомогу на батьківщині);
 • екстрену стоматологічну допомогу.

Вартість туристичної страховки визначають наступні критерії:

1) Сума страхового покриття (у кожної країни свої вимоги) і тривалість поїздки.

Найчастіше страхові поліси для виїжджаючих за кордон мають ліміт покриття (виплат по ним) близько $ 30 000-50 000 і коштують приблизно $ 1-1,5 в день для коротких поїздок.

Також існує річна страховка мандрівників, що враховує візові режими більшості держав. Вартість такого поліса - $ 100-150 - це знахідка для тих, хто подорожує кілька разів на рік, відправляється в довгу поїздку, або планує переїзд.

2) Набір додаткових ризиків, включених в страховий поліс.

У їх числі: страхування від нещасних випадків, які, за статистикою, наступають частіше, ніж хвороби, витрати при зникнення документів, втрати багажу транспортною компанією, затримки рейсу, отриманні юридичної допомоги та інших факторів.

З повним переліком можна ознайомитися на сайті конкретної страхової компанії.

Досвідчені мандрівники настійно рекомендують ставити галочку біля пункту «активний відпочинок», оскільки до нього страховики зазвичай відносять найрізноманітніші види пересування: від неспішних прогулянок на верблюдах до гонок на квадроциклах. Доплата невелика, зате допоможе уникнути зайвих зволікань, якщо доведеться вимагати компенсацію витрат у страховика.

Опція страховки "від невиїзду" за кордон теж може стати в нагоді. При цьому варіанті компанія оплачує витрати в разі, якщо поїздка не відбулася з однією з істотних причин: відмова у візі, хвороба або травма, яка привела до госпіталізації, пошкодження майна, смерть близьких родичів і так далі.

3) Наявність у договорі франшизи.

Франшиза - фіксована сума, яку турист сплачує за настанні страхового випадку (в стандартному полісі не перевищує $ 30). Всі витрати понад те покриває страхова компанія.

Перевага даної системи для страхової в відсіканні дрібних збитків і запобігання зловживанням страховими випадками. Наприклад, мандрівник, що порізав руку, лікує свою недугу за 2 долари (така ціна йоду і бинта в аптеці), а не викликає лікаря по страховці, заплативши $ 30, оскільки це невигідно. Ціна франшизного поліса нижче звичайного. Але подібну форму договору не можна назвати зручною для самого мандрівника, оскільки гроші на відпочинок він не завжди носить в своїй кишені, та й не скрізь є можливість розплатитися готівкою.

Не покривається

Дія страхового поліса не поширюється на:

 • форс-мажорні обставини: масові заворушення, війни, стихійні лиха і так далі;
 • онкологічне захворювання;
 • захворювання, що передаються статевим шляхом: ВІЛ, гепатит та інші;
 • ускладнення, пов'язані з вагітністю;
 • заподіяння собі навмисної шкоди;
 • загострення хронічних захворювань;
 • лікування травм, отриманих в стані наркотичного або алкогольного сп'яніння;
 • будь-які події, пов'язані з тим, що людина не виконував рекомендації лікаря або займався самолікуванням.

Медична страховка для шенгенської візи: ціна

Ціна на страховий поліс для шенгенської візи буде залежати від тарифу, суми покриття, терміну дії, віку і стану здоров'я туриста та інших факторів. В середньому вартість страховки на візу шенген починається від 12 євро.

Оформляючи страховку, уважно читайте договір. Уточніть, які виключення з страховки, і в якому випадку вам можуть відмовити в допомозі. Запишіть телефони центрів, куди можна зателефонувати в разі екстреної ситуації.

Страхування для візи

Туристична страховка - медичне страхування для виїжджаючих за кордон - гарантує отримання екстреної медичної допомоги під час відпочинку за кордоном і компенсацію пов'язаних з нею витрат. Якщо під час поїздки знадобиться лікування, страхування дозволить заощадити значну суму грошей.