vizainfo

Робота в Чехії для українців
Головна » Робота за кордоном » Робота в Чехії

Працевлаштування в Чехії

Ми допоможемо Вам знайти гідну роботу з достойним заробітком абсолютно безкоштовно і легально.

З нашою допомогою може поїхати працювати в Чеську Республіку люба фізично здорова і не судима людина. Для того, щоб потрапити під цю програму потрібно всього лише оформити анкету і визначитися з вакансією. Анкета - це повна і правдива інформація про Вас і Вашої сім'ї. Перед відправленням анкети зв'яжіться з нами для уточнення Вашої вакансії. Після того, як анкета потрапить в базу, з Вами зв'яжеться співробітник, повідомить коли і куди Вам приїхати на співбесіду з представниками роботодавця.

oscarthemes

Ми гарантуємо Вам роботу в Чехії на легальних умовах.

Після співбесіди Вас відразу повідомлять беруть Вас чи ні на дану вакансію, потім буде укладено попередній контракт. Далі приблизно 6 місяців очікування оформлення всіх документів включаючи візу. Вам видадуть довгострокову візу. По приїзду на місце роботи Ви укладаєте робочий контракт з роботодавцем на 1 рік. Потім Вас реєструють в поліції, потім Вам видадуть вже біометричний паспорт на 1 рік. Це ВНЖ або дозвіл на роботу, або робоча карта, по чеськи Povoleni k pobytu. Після продовження контракту з роботодавцем продовжується і біометричний паспорт. Так що все відкрито, легально і безкоштовно. Не платите взагалі нічого, за все оплачує майбутній Ваш роботодавець.

Після того, як Ви приступите до трудових відносин з роботодавцем Ви будете отримувати чисту зарплату, тобто без посередників. Ви запитаєте який сенс нам безкоштовно Вас влаштовувати на роботу? Роботодавцю ніколи займатися пошуком співробітників і виробництвом документів для українців, так як він зайнятий випуском продукції. У Чехії велика криза з робочими кадрами, а роботи дуже багато. Тому уряд Чеської Республіки організувало цю програму і строго її контролює. Робота в Чехії для українців практично вся важка, інтенсивна, але добре оплачувана. Ви будете працювати на рівні з чехами. З Вами поруч можуть виконувати важку фізичну роботу жінки і у Вас буде однаковий заробіток. Ви будете мати всі права, як у чеха. Ви зможете запросити і перевести свою сім'ю в Чехію, купувати авто, квартиру, брати кредити, їздити по країнах Шенгену.

За цією програмою, роботодавець один раз виплачує грошові кошти за українського робітництва зі свого бюджету нашій фірмі. Нагадуємо, що претендент нічого не оплачує при вступі на роботу. У майбутньому з працівника гроші братися не будуть. В даний момент по всій Чехії працюють клієнти або агенти. Останні влаштовують на роботу людей і беруть за це постійно з Вашої зарплати гроші. Ми не агенти, абсолютно все що Ви заробите буде Ваше. Також Ви будете офіційно платити податки (в майбутньому отримувати пенсію тут), повне медичне страхування.

Робота в Чехії для українців легальна і безкоштовна.

Робота в Чехії - це ідеальний шанс для Вас змінити своє життя на краще. З нами у Вас обов'язково все вийде, ми гарантуємо працевлаштування без підводних каменів. Ми працюємо по всій території України і Чеської Республіки. При необхідності можемо надати повний пакет документів по легальності надання послуг та ліцензії. Ми повністю відкриті і готові до співпраці. Тому пропонуємо Вам негайно приступити до пошуку підходящої вакансії. Далі зв'язатися з нами, потім відправити нам анкету і почати змінювати своє життя на краще.