vizainfo

Вартість візи в Польщу

Головна » Візова підтримка » Оформлення візи в Польщу

Отримання візи в Польщу

Щоб у Вас на руках була робоча віза в Польщу слід починати зі збору необхідних документів. Наша компанія Візаінфо допоможе відкрити візу в Польщу. Ми візьмемо на себе трудомістку роботу з оформлення та отримання візи.

Польща тепер - це високорозвинена європейська держава зі стабільною економікою і стійкою політичною системою. Майже вже нічого не нагадує про «соціалістичне минуле» цієї держави, крім налагоджених зв'язків між громадянами України та жителями Польщі.

У багатьох наших співвітчизників є родичі в цій країні, а українські бізнесмени інтенсивно налагоджують контакти з колегами з Польщі. Пройшли ті часи, коли польські товари вважалися низькоякісним «ширпотребом»: індустрія в державі вийшла на якісно інший рівень.

Віза в Польщу

Цікава Польща і з точки зору «неупередженого» туриста: незважаючи на руйнівний подих Великої Вітчизняної війни, багато польських міст зберегли свій дивовижний історичний вигляд. Якщо ви хочете відчути атмосферу середньовіччя, поблукавши по вулицях Варшави або Кракова, вам необхідна шенгенська віза.

Історію Польщі складно назвати древньою, проте вона так насичена подіями, що цікавих фактів вистачило б на кілька держав. Незважаючи на суперечливе минуле, поляки дбайливо зберігають своє історичне минуле. У сучасних містах збереглися цілі старовинні вулиці, а на околицях підносяться середньовічні фортеці, замки.

Краків і Варшава вважаються найкрасивішими і цікавими містами. Вони потрапили під охорону ЮНЕСКО завдяки безлічі історичних пам'яток. Польський уряд лояльно ставиться до іноземних громадян, тому оформити візу в Польщу трохи легше, ніж в іншу країну Шенгену, однак основні вимоги до оформлення документів залишаються такими ж строгими.

Особливості оформлення візи в Польщу

Якщо ви зважилися на проходження процедури самостійно, врахуйте, що з 2016 вам доведеться не тільки зібрати важкий пакет документів, ідеально заповнити візову анкету, але і надати біометричні дані: зробити відбитки пальців, фотографію, що відповідає вимогам консульства. Процедура здійснюється періодично: раз в 5 років. Якщо ви вперше виїжджаєте за кордон, то ваша присутність в візовому центрі обов'язково. У всіх інших випадках наша компанія забезпечить повний супровід і оформлення візи без вашого особистого участі.

Наші фахівці готові взятися за справу на будь-якому етапі оформлення Шенген візи в Польщу. Ми переведемо, підготуємо папери, оформимо медичну страховку, забронюємо готель, квитки, заповнимо візову анкету, подамо документи в консульство.

Якщо ви вже підготували весь пакет документів, але не впевнені в правильності оформлення паперів, ми пропонуємо оперативний аналіз ваших документів, допомога в оформленні наявності довідок. Наші фахівці вивчать наданий пакет, перевірять актуальність його складових, правильність оформлення, відповідності вимогам консульства. Проста процедура дозволить вам уникнути повернення паперів на виправлення або відмову у видачі візи.

Вартість

Ціна на виготовлення візи в Польщу залежить від її типу і терміновості оформлення. Законодавчі норми регламентують термін видачі візи в Польщу в межах двох тижнів. На практиці, мало хто із заявників самостійно вкладеться в зазначений термін. Якщо ви плануєте важливе ділове відрядження, вибираєте дату для покупки путівок, звертайтеся в нашу компанію. З нашою допомогою ви будете впевнені, що документи підготують точно в термін, партнери не будуть розчаровані вашою необов'язковістю, а відпочинок не буде зіпсований.

Оформлення: можливі труднощі

Польща заслужила право стати повноправним членом Євросоюзу. Громадянам інших європейських держав приїхати сюди стало простіше, українцям же - багаторазово складніше. З найбільшими труднощами нашим співвітчизникам доводиться зіткнутися, оформляючи польську мультивізу.

Отримання візи в Польщу слід починати зі збору необхідних документів. Їх повний перелік ви можете побачити на Інтернет-ресурсі консульства цієї країни. Всі документи повинні бути оформлені абсолютно правильно, інакше вам доведеться повертатися до початкової точки. Те ж стосується і заповнення анкети-клопотання: найменша неточність - і вам доведеться починати все заново.

Але особливо прикро, якщо ви отримаєте відмову на самому останньому етапі, причому про його причини вам навіть не повідомлять. Є спосіб уникнути всіх неприємних бюрократичних процедур і неприємних несподіванок - звернутися в нашу компанію!