vizainfo

Візова підтримка

Головна » Візова підтримка

Отримання шенгенської візи

Наша компанія VizaInfo допоможе оформити візу в Чехію, Польшу, Литву. Ми візьмемо на себе трудомістку роботу з оформлення та отримання візи в США і Канаду.

Багато держав є членами Європейського Союзу (крім Швейцарії, Норвегії, Ісландії). Шенгенська віза (шенген) оформляється в країну, в якій заплановано найтриваліше перебування.

Віза Шенген

Допомога в оформленні шенгенської візи

Отримання шенгенської візи - це прекрасний варіант для людей, які планують подорож по декількох європейських країнах. Наявність відповідного документа дозволяє безперешкодно перетинати кордони держав, що входять в зону Шенгена. Це дає чудову можливість познайомитися з численними пам'ятками Європейських країн за одну поїздку.

Документи для оформлення віз

 • Довідка з місця роботи
 • Виписка з рахунку
 • Фотографії
 • Страхування
 • Консульський збір
 • Запрошення для візи
 • Інструкція по заповненню анкети на візу

Додаткові послуги

Вирішення питань при відмові у видачі шенгенської візи

Ми також надаємо допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з відмовою видачі візи. При необхідності допоможемо Вам опротестувати рішення консульства і подати апеляцію.

Оформлення медичних страховок виїжджаючим за кордон

Наявність медичної страховки - обов'язкова умова для всіх категорій громадян, які виїжджають за кордон. Незалежно від типу шенгенської візи ми допоможемо зробити поліс в найкоротші терміни. При оформленні медстраховки з багаторазовим виїздом за кордон надаються знижки.

Рішення інших питань, які найчастіше виникають при проходженні візових процедур

При необхідності ми відповімо на основні питання, які виникають в процесі оформлення шенгенських віз. Наші фахівці з великим досвідом роботи детально проконсультують Вас. Наприклад, вони розкажуть скільки часу піде на отримання шенгенської візи в Чехію, чи є можливість прискорити цей процес, чи завжди потрібна особиста присутність в консульстві, де потрібно отримувати шенгенську візу та ін.

Види дозволів в залежності від типу в'їзду в зону Шенгену

Одноразова і дворазова

Особа, яка отримала дозвіл, може в'їжджати на територію через ту державу, на яку у нього є оформлена шенгенська віза. Звертаємо Вашу увагу, що перетнути кордон дозволено 1 раз. Інакше кажучи, якщо віза оформлена на місяць, то її власник не має права перетинати кордон 2 рази і перебувати в країні 20 днів за один раз і 10 днів за одною. Термін дії дозволу може використовуватися тільки за 1 раз.

Багаторазова (мультивіза)

Така шенгенська віза дає право в'їжджати в будь-яку країну зони дії шенгенської угоди. Мультивіза зазвичай оформляється на термін від одного місяця до року. Звертаємо увагу, вказаний термін означає період дії дозволу, а ні в якому разі не час перебування в даній державі! Власник візи може перебувати на території країни до 90 днів (сумарно).

Вартість оформлення шенгенської візи

Надаємо допомогу в заповненні анкети на шенгенську візу та терміновому оформленні дозволу на в'їзд. Вартість шенгенської візи залежить від декількох факторів. Основні з них - розмір консульського і візового зборів, ціна страховки, необхідність перекладу документів, країна і час перебування, тип візи в Шенген.

Різновиди шенгенських віз в залежності від мети перебування в країні

 • Тип А. Даний тип шенгенської візи дає можливість здійснювати транзитний переліт через одну з держав, що входять в Шенгенську зону. Він не дозволяє переміщатися по самій країні.
 • Тип B. Отримання шенгенської візи типу В потрібно особам, які планують виїжджати в іншу державу через країну, яка підписала шенгенську угоду, на будь-якому виді наземного транспорту. Вирішення даного типу діє протягом 1-5 діб.
 • Тип С. Отримання такої шенгенської візи короткострокового типу потрібно тим, чия кінцева мета подорожі - країна зони Шенгену. Дозвіл надає своєму власникові можливість перебувати в країні не більше 90 діб.
 • Тип D. Якщо Ви будете перебувати на території держави протягом тривалого періоду, то Вам потрібно отримати довгостроковий Шенген. Він дозволить здійснювати транзитний проїзд по територіях інших держав.