vizainfo

Віза в США

Головна » Візова підтримка » Віза в США

Віза в США

Віза в Америку з нашою допомогою - швидко і недорого. Ми беремося за оформлення документів на будь-якому етапі проходження процедури.

Для того, щоб швидше обійти всі труднощі та перешкоди і найімовірніше отримати візу в США необхідно знати, які аргументи і документи можуть посприяти позитивному відповіді консульського офіцера.

Сполучені Штати Америки - країна емігрантів. Разом з тим (або завдяки цьому) до питань в'їзду в країну тут ставляться дуже педантично і пильно. Процес оформлення документів і видачі візи проходить в кілька етапів і займає більше часу, ніж аналогічний у європейських країнах. Крім того, остаточне рішення про видачу візи заявнику приймається безпосередньо консулом на особистій співбесіді в Посольстві США.

Віза в США

Подача документів на візу в США

Як не дивно, багато хто вважає, що оформити візу в Америку - це щось з області фантастики. Нічого подібного. Насправді, процес отримання візи в США набагато легше, ніж в Європу. Просто існує ряд особливостей при оформленні, які необхідно враховувати візитерові даної країни.

Отримання візи в США основні моменти

Якщо ви збираєтеся оформити туристичне візове дозвіл на в'їзд до Сполучених Штатів, то вам буде потрібно закордонний паспорт і анкету форми DS-160, яку вам потрібно заповнити. Не зайвим буде підстрахуватися і мати напоготові наступну документацію, яку можуть зажадати працівники посольства:

  • Копія свідоцтва про укладення шлюбу.
  • Довідка з місця вашої роботи.
  • Свідоцтво про наявність будь-якого нерухомого майна.
  • Довідка про зарплату.
  • Довідка про те, що ви володієте авто.
  • Виписка з вашого банківського рахунку.
  • Свідоцтво про наявність дітей.
  • Ваша фотографія в цифровому форматі.

Рекомендується особливо відповідально поставитися до відповідей на питання, що містяться в анкеті для отримання візи в США.

Будь-яка неточність, допущена вами при заповненні, може привести згодом до небажаних непорозумінь.

Надзвичайно важливим етапом на шляху отримання візового дозволу є співбесіда в посольстві. Від успіху цієї розмови безпосередньо залежить доля відкриття вашої візи в Сполучені Штати Америки. Співробітники нашого візового центру нададуть вам допомогу у підготовці до цього відповідальному підприємству.

Вартість візи в США залежить від її типу і терміновості оформлення. Пам'ятайте, що для того, щоб продовжити візу в США необхідно буде оплатити вартість консульського збору.

Отримати термінову візу в США

Не виключено, що вам доведеться терміново виїхати до Сполучених Штатів. В цьому випадку готується відповідна віза. Причому з вас зажадають документальне підтвердження причин екстреного відбуття в цю країну. Пам'ятайте: найменше відхилення від справжніх даних, що стосуються причин вашого термінового від'їзду, спричинить за собою негативні наслідки.

Зверніться по допомогу в оформленні візи в нашу компанію. Ми надамо вам оперативну допомогу навіть в справі відкриття строкового візового дозволу в найкоротші терміни. У нас ви можете отримати консультацію з будь-яких питань, і допомогу пов'язану з оформленням візи в США. Ми підготуємо вас до відповідальної співбесіди, а також підкажемо, як правильно заповнити візову анкету.

Отримання візи в Америку

Важливо знати, що імміграційні візи надаються тим громадянам, які хочуть здійснити нетривалий подорож з туристичною, оздоровчою (лікувальною), діловою, навчальною або робочою (тимчасовою роботою) метою.

Відповідно до закону Сполучених Штатів Америки, кожному подавцю заяви на надання візи необхідно надати консулу вагомі аргументи на користь того, що він не має намірів іммігрувати в США. У всіх випадках рішення про отримання візи завжди виносить консул посольства або консульства.

Важливо пам'ятати, що жодна третя особа не має права супроводжувати заявника на візу в Посольстві, де має відбутися співбесіда. Ця постанова стосується громадян Сполучених Штатів Америки, подружжям, адвокатам, спонсорам, друзям і членам сім'ї. Всю інформацію і дані, які можуть бути представлені на користь заявника, необхідно передати в посольство разом з іншими документами заявника. Також їх може надати сам заявник безпосередньо консульському офіцерові власне на співбесіді.