vizainfo

Канадська віза

Головна » Візова підтримка » Канадська віза

Канадська віза

Віза в Канаду є найскладнішим в плані оформлення. Країна впевнено лідирує по відсотку відмов і вимагає від претендентів хорошого знання англійської мови і великої кількості часу на підготовку документів.

Що стосується того, де оформити візу в Канаду, існує два варіанти: звернутися до візового центру або пройти процедуру самостійно на офіційному порталі посольства.

Віза в Канаду

Отримання візи

Канада з завидною постійністю займає лідируючі позиції серед кращих країн для проживання. Варто зазначити, що подорожувати по ній також добре, як і постійно жити. Клімат тут поступово змінюється від помірного до субтропічного, тому більша частина гостей відвідує країну влітку. В цей час ви зможете максимально насолодитися красою національних парків, порадувати себе пляжним відпочинком, зануритися в колоритну атмосферу національних свят, фестивалів. Взимку в Канаду спрямовуються любителі гірськолижного відпочинку, зимових розваг.

Для початку доведеться зареєструватись на сайті і пройти тестування на англійській мові, після чого роздрукувати та заповнити кілька анкет. Потім оплатити всі збори, відправити документи і дочекатися запрошення на біометрії.

Перш, ніж запланувати подорож, варто визначити, який варіант візи вам буде потрібно. Це може бути навчальна, ділова, туристична, гостьова, робоча або дозвіл постійного резидента, метою якого є імміграція.

У будь-якому випадку, оформлення візи в Канаду в займе багато часу і сил. Це клопітке заняття, завершити яке під силу не кожному. Щоб захистити себе від непотрібних переживань і неприємних клопотів, заручитися підтримкою професіоналів. Наш візовий центр пропонує оформлення будь-візи "під ключ", а також допомога в оформленні окремих документів.

Наші фахівці допоможуть вам грамотно заповнити всі рядки візової анкети, супроводимо на співбесіду, запишемо на подачу документів.

Якщо ви самостійно зібрали папери, і побоюєтеся їх повернення через некоректне заповнення, ми пропонуємо провести експрес аналіз документів. Кваліфікований працівник оцінить повноту зібраного пакета, визначити відповідність заповнення його складових вимогам консульства. Ми допоможе оперативно зібрати відсутні документи, уникнути їх повернення або відмови у візі.

Ми пропонуємо умови для успішного оформлення дозволу в Канаду, в тому числі і реєстр документів, необхідних для оформлення дозволу.

Вартість візи в Канаду залежить від її типу і терміновості виготовлення.

Якщо у вас з'явилися питання, ви можете зв'язатися з менеджером, отримати професійну консультацію. Вибираючи наш візовий центр, можете зробити візу в Канаду без відвідування консульства. Наш персонал проведе всі етапи оформлення візи самостійно.

Для комфорту клієнтів ми надаємо послуги, що стосуються організації поїздки. Звертайтеся, з нами оформлення дозволу проходить швидко і комфортно.

Оформлення візи в Канаду

Оформлення візи в Канаду - обов'язкова умова для громадян України і країн СНД. Без надання даного документа в'їзд на територію держави заборонений.

Правила та вимоги, що поширюються на отримання канадської візи в Україні, безпосередньо залежать від цілей поїздки. Це може бути гостьовий візит, туристична подорож, відвідування країни в зв'язку з навчанням або відрядженням. Тому перед збором і оформленням документів фахівці нашої компанії настійно рекомендують отримати попередню консультацію експерта.

Звертаємо вашу увагу на те, що всі супровідні документи, що надаються для ознайомлення на підтримку візової заяви, повинні бути перекладені на англійську або французьку мову. Скориставшись послугами нашого перекладача, ви можете бути на 100 відсотків впевненими в правильності і достовірності наданої інформації.